Końce Szkolne i udajemy się do samochodu Tracy, wszystkie dziewczyny się do jej oparcia zostawiając mnie z przodu z Tracy po raz pierwszy. Napęd jest krótka i tak szybko, jak Katy i Liz wydostać się z tyłu Kori prostu przesuwa się na przednim siedzeniu i Tracy startuje. body-1263068_1280.jpg I spędzić następne kilka godzin sam w swoim pokoju, kiedy mój telefon get to tekst, jego Kori mówi mi, że nie, że to jest warte mojego czasu, aby pogodzić się z Derekiem. Mówię jej, że jestem zmęczony podejrzenia i trzeba niech to wszystko uspokoić. Nie łapię inną odpowiedź tej nocy.

Przed snem mam pukanie do moich drzwi i Liz wchodzi zanim będę mógł powiedzieć jej przyjść. Widzę ona ma na sobie jej różowe bawełniane krótkie spodenki i podkoszulek.

"Czy naprawdę zrujnuje wszystko z Korinna a druga to po prostu pogodzić się z tym dupkiem" Liz prosi żebym przeniósł się do stóp mojego łóżka.

"Muszę tylko wszyscy mi zaufać, jest to, że tak ciężko", pytam w odpowiedzi.

"W porządku, mamy wam dwa z nich skierowane wydalenie ze szkoły. Następnie mamy Ci stalkera Lajita użytkownika. Więc teraz można wyciągnąć pełny obrót wokół i po prostu 'spokój'. Wszyscy myślą, że straciłeś swój umysł, "Liz mówi siadając na brzegu łóżka.

Czuję się zrobić z mówieniem; Łapię ramiona Liz i wyciągnąć ją z łóżka. I ustawić ją tak, że jej powrót jest przeciwko mojej piersi, a jej tyłek jest niezgodne kroczu moich spodenek. I zaczną swe ręce obok Liz i przesuń je wewnątrz jej szczycie zbiornika omacku ​​jej piersi. Czuję jej szlifowanie jej tyłek z powrotem do mnie; Mogę usłyszeć jej jęki lekko. Ja się jej tyłek szlifowania przeciwko mojemu teraz twarde kurek i podjąć decyzję, że nadszedł czas dla niektórych prawdziwa zabawa. Biorę moje ręce od jej piersi i wyciągnąć nogi od siebie, a potem biorę moją lewą rękę i trzeba go wsunąć szorty Liz i szybko znaleźć jej szczeliny.

"O kurwa, to dobrze," Liz jęki lekko pochylając głowę.

Zacznę pocieranie długości jej szczeliny i przesuń prawą rękę z powrotem do jej piersi. I poruszać palcami w dół i wstawić mój środkowy palec do cipki Liz natychmiast zaczyna bucking przeciwko mojego palca, a ja ledwo dostać szansę, aby umieścić w niej kolejny z całą bicia. Liz staje się dziki, gdy przychodzi moje drzwi otwarte latające szybko i Katy rzutki w zamykając go szybko za nią.

"Wiedziałem, że byliście kurwa" Katy mówi z jej osobistego diabła uśmiechem na "Chcę dostać się na ten temat."

Liz zaczyna się nieśmiały, ale dam jej kilka pchnięć z palcami, a ona "zrelaksowany" ponownie. Katy nie przeszkadza zdejmować jej spodnie od piżamy i koszulkę, po prostu chwyta Liz z mojego uścisku i wyciąga ją z mojego krocza i zamienia ją na ręce i kolana skierowane moje krocze. I wyciągnąć moje spodnie w dół i patrzeć, jak Katy trwa głowę Liz i dostaje około pół mojego fiuta w ustach na pierwszym naciśnięciem.

"Facet, nie pozwolił jej zatrzymać i wysadzić swój ładunek w gardle", Katy mówi mi, przesuwając się za Liz i ciągnie jej szorty na dół od jej tyłek.

Patrzę Katy klęczy na brzegu łóżka rozpocząć pocieranie cipki Liz jedną ręką i po omacku ​​jej piersi z drugiej. Liz zaczyna jęczeć trudniejsze jak biorę tył głowy i pracować pięć cali mojego fiuta w jej usta. I pochylić głowę do tyłu i cieszyć się uczucie gardło mojego Stepsister kiedy czuję Liz chrząknięcie z mojego fiuta w ustach, patrzę do Katy, który przeniósł się za Liz i wygląda ona pompowanie jej ramię i obecnie cipki Liz.