"Myślę, że mogła trwać dłużej niż kilka palców" Widzę Katy mówi uśmiechając się, "czy ona to lubi."

Patrzę ramię Katy poruszać się trochę i oczy Liz przejść szeroko jak ona zaczyna jęcząc głośno na mojego fiuta. Katy pcha cały organizm Liz przodu jak złotówki moje biodra do jej twarzy. Słucham odruch wymiotny / jęki pochodzących z jamy ustnej Liz kiedy się mrowienie w podstawie mojego fiuta wówczas niemal brutalnie strzelać moje obciążenia w jej usta. Moja wizja zaciera od orgazmu, ale wiem, że mój kogut spadł z Liz ustach Dzięki jej chrząkanie, patrzę w dół, aby zobaczyć jej cum po czym się przewrócił na plecy przez Katy, który porusza się na szczycie Liz i zaczyna trzymając ją, a ona łapie ją oddech. couple-731890_1280.jpg "Wiedziałem, że był maniakiem, ale to było cholernie gorąco", Katy mówi z uśmiechem.

"Co jest rzeczą brat / siostra" Pytam ciągnąc moje szorty górę.

"Nie, ona wsunęła palec w dupie" Liz mówi trochę zły.

"Więc następnym razem, nie mów mi o tym, jak wiele radości byłoby spróbować" Katy projektów odpowiedzi delikatnie trącając Liz.

Siadamy spokojnie na kilka minut przed Liz rozwiązuje jej ubrania i pozostawia Katy i mnie samego w pokoju. Katy siada w nogach mojego łóżka i patrzy na mnie z poważną miną.

"Nie planujemy zawrzeć pokój jesteś" Katy końcu pyta.

"Co powiedziałem miałem zamiar zrobić", pytam w odpowiedzi.

"Mówiłeś, że chcieli zawrzeć pokój i zakończyć wrogość lub jakieś takie gówno," mówi Katy.

"Należy pamiętać, że powiedziałem, że tylko, że" odpowiadam uśmiechem.

Patrzę twarzy Katy przejść od zamieszania do realizacji. Właśnie do tyłu, jak indeksuje Katy nade mną jak kot i spoczywa jej ciało na kopalni wpatrując się w oczy.

"Jesteś prawdopodobnie najbardziej skomplikowana osoba poznałem i zdecydowanie najbardziej niebezpieczne, to jest naprawdę gorąco" Katy mówi uśmiechnięty ", teraz powiesz Kori tym jak ty powiedział mi, albo ja to zrobię dla ciebie."

Patrzę Katy szybko wstać i opuścić mój pokój, wiem powie Kori jeśli nie zrobić, ale nie mogę utrzymać rozdaje gry końcowej. Wciskam się pod kołdrą i spróbować dowiedzieć się mój najtrudniejszy część planu, jak powiedzieć Kori.

W czwartek rano i zwykłe zgiełku każdego szykując się do pracy i szkoły przechodzi w normalny sposób, dopóki Tracy i Kori pokazać się i mam złe wieści.

"Nie dostaniesz przejażdżkę dziś" Tracy mówi mi z okna po stronie kierowcy.

Stoję oniemiały następnie chłodno ciągnąć mój kaptur na twarz i odejść do najbliższego przystanku autobusu szkolnego. To ciekawy jazdy do szkoły z pierwszaków w autobusie. I dostać się do szkoły z około pięciu minut, aby oszczędzić przed pierwszą klasą i dostać swoje miejsce. Pierwsze dwie klasy jechać szybko, ale jak tylko jestem w trzecim okresie Dostaję milczenia z Kori i Liz, ale zignorować go jako klasa dostaje w toku.

Tak szybko, jak jest z klasy I chwycić moją torbę i pozostawić tak szybko jak moje stopy mnie nieść. Rzeczywiście nie jestem w połowie drogi do stołówki, kiedy się chwycił od tyłu przez Kori. Zatrzymać i po prostu obserwować ją z ciszy mojego kaptura. Widzę ona rozdarta o coś robimy, ale chce zachować ciszę.